תקנון האתר, מדיניות פרטיות, אחריות והחזרים כספיים.

ברוכים הבאים אל דף הבית של וובקראפטר, אתר אינטרנט המיועד ללימוד את תחום הדפוס לפי דרישה -POD עם  אספקת שיעורי וידאו לימודיים. אנו ממליצים לך לקרוא את תנאי השימוש בעיון לפני גישה ושימוש באתרינו. תנאי השימוש שלהלן מנהלים ומפקחים על שימושך באתר podmassprofits.com, התוכן וכל השירותים הזמינים באתר או באמצעותו. האתר הינו בבעלותה של בטראלייף, והמשך השימוש שלך מהווה את הסכמתך  המלאה לתנאי שימוש אלה.

אם אינך מסכים לתנאים אלה, אנא הימנע מכל שימוש באתר באופן מידי.

אנו עשויים לבחון/לשנות הסכם זה באופן חלקי או מלא בכל עת שאנו רואים למתאימה ללא הודעה מוקדמת. אנו נאסוף מידע על שימושך ב- podmassprofits.com לאחר כל שינוי כאמור יהווה את הסכמתך לשינויים כאלה. הגרסה העדכנית ביותר תמיד תפורסם בחלק העליון של דף זה בכל עת בה אנו בוחנים/משנים את התנאים.

 1. מידע כללי/הגדרות

1.1 זהו הסכם המחייב מבחינה משפטית בין חברת בטראלייף  (להלן: “החברה”), לבין המשתמש במסגרת אספקת השירותים של podmassprofits.com, והתנאים להלן יפקחו על ההסכם בין המשתמש לבין בטראלייף לפסילה מכל תנאים אחרים.

בתור משתמש, אתה מסכים לציית לתנאי השימוש כפי שהוצגו במסגרת הסכם זה, וכל תנאי שימוש בהתאם לשינוי על-ידי podmassprofits.com ובטראלייף מעת לעת לפי שיקול דעתה המלא.

1.2 לפי תנאי שימוש אלה, משמעותם להלן:

אנו/לנו – הבא יתייחס לבטראלייף

החברה – משמעותה תתכוונה לבטראלייף

בטראלייף תוכן בטראלייף תוכן – כל תוכן אשר בטראלייף הופכת  לנגיש דרך האתר, יישומים אחרים, או שירותים הכוללים אך לא מוגבלים לכל תוכן מילולי, חזותי, מענה קולי, תמונה, צילום, איור, הנפשה, תרשים, דמות, הדמיה, תוכנה, קובץ, קוד מחשב, יישום, פריסה (פורמט), סמל. זה אינו כולל תוכן משתמש, אך כולל תוכן של צד שלישי בעל רישיון. כגון: עיצוב, תוכן, מוסיקה, תמונות, קול, תכנות, נתונים, וידאו או חומרים שונים.

משתמש/הנך – המשתמשים לסירוגין, הבא יתייחס אל המשתמש בשירותינו, או מבקר, אחד אשר מבצע כל פעולה דרך האתר או משתמש רגיל, הרשום באתר.

תוכן משתמש – כל תוכן שהמשתמש מפרסם, מעלה, מגיש, מעביר או משלב לתוך הרישום ו/או בפרופיל שלו, צריכה להיעשות נגישה באמצעות האתר, היישום או השירותים. בטראלייף אינה טוענת בעלות זכויות יוצרים בתוכן המשתמשים.

אתר האינטרנט/אתר – הבא יקשר אותך אל: podmassprofits.com

הסכם/תנאים: יחולו לסירוגין, המידע להלן יתייחס אל תנאי השימוש הבאים

1.3 החברה שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית לבצע שינויים באתר ו/או דפי הנחיתה ו/או הקורסים שלה, בכל עת ומכל סיבה שהיא, ללא הודעה מוקדמת וללא כל אחריות מצידה. שינויים אלה עשויים לכלול בנוסף לכך: הוספה, עריכה, עדכון או מחיקה של חלקים מסוימים או של כל האתר במלואו. אנו עשויים גם לשנות או לתקן את תנאי השימוש שלנו, מדיניות הפרטיות ומסמכי החברה השונים הקשורים לאתרינו.

1.4 אנו מבקשים שתבקר בעמוד זה באופן קבוע כדי להישאר מעודכן עם תנאי השימוש אשר אנו עשויים לשנות מעת לעת.

1.5 באמצעות השימוש באתר, אתה מצהיר שקראת את התנאים לשימוש בכל הוראותיו. עליך לקרוא את כל התנאים המפורטים להלן לפני השימוש באתר. אם אינך מסכים לתנאים המפורטים להלן, במקרה ואינך מסכים לתנאים המפורטים להלן, אינך מורשה לגשת לאתר, לנצל אותו ו/או להשתמש בו בכל דרך שהיא.

1.6 ללא קשר לסוג המכשיר בו הנך משתמש כדי לגשת לאתרינו; בין אם זה מחשב, טלפון סלולרי, מחשבים ניידים והתקני כף יד שונים וכו’, יהיה זה התקן שקיים כעת או העלול להתקיים בעתיד, הנך מסכים לכך שתנאי השימוש הללו יחולו על השימוש שלך באתר.

1.7 אנו עשויים לפנות למשתמשים/אלייך בכינוי גוף של הינו/שלו במסמך זה. שים לב כי תנאי השימוש כתובים בלשון זכר מטעמי נוחות בלבד, ויחולו על גברים ונשים כאחד.

1.8 אם ישנן שאלות או צורך בהבהרה לגבי השימוש באתר, הנך יכול ליצור קשר עם נציגי החברה באמצעות הדואר האלקטרוני.

 1. מטרת האתר, התוכן, מוצרים ושירותים 

אתר זה, תוכנו, מוצריו ושירותיו זמינים מהסיבות להלן:

2.1 מכירת קורסי וידאו מקוונים.

2.2 לימוד בניית אתרים.

2.3 אספקת שיעורי וידאו על בניית אתרים בעזרת פלטפורמת בילדראל המבוססות על ניסיון.

2.4 אספקת תמיכה למשתמשים.

2.5 שירותים אחרים, מוצרים ותכנים אשר אנו עשויים להוסיף בעתיד.

 1. אחריות המשתמש

אנו מציעים אתר זה, את תוכנו, חומרים ושירותים רק לשימוש אישי שלך שאיננו שימוש מסחרי, אם אתה בן 18 ומעלה. באמצעות השימוש באתר זה, אתה מעיד על כך שהנך בן 18 לפחות החל מיום ההולדת האחרון שלך, ואתה יכול ליצור חוזים מחייבים משפטיים.

האתר אינו מיועד לקהל של ילדים.

3.1 עמידה בתנאי הקריטריונים של הגיל, מעניקה לך הרשאה לגשת לחומרים/תוכן/סרטונים ולמשאבים אחרים אשר ניתן להשיגם מהאתר לאחר ביצוע התשלום עבור הקורס וכניסתך למערכת האתר. הנך רשאי לעשות זאת לשימושך האישי בלבד. באפשרותך לעיין בחומרים אלה רק באתר האינטרנט, ולהסכים לא לשכפל, להעביר, לפרסם, להפיץ, להציג, ליצור עבודות נגזרות, לתקן, למכור או לנצל בכל דרך שהיא, באופן מלא או חלקי, כל תוכן שלנו, אתר האינטרנט או כל תוכנה קשורה.

3.2 עבור המשך קבלת גישה לאתרינו, הנך מסכים לכך שלא להפר ו/או לנסות לשבש את האבטחה של podmassprofits.com

3.3 נאסר עליך לשלוח הודעות דואר זבל למשתמשים אחרים, או להקצות, להעביר, או להתיר לצד שלישי כלשהו להשתמש בחשבונך.

3.4 אינך רשאי לנצל או לנסות להשתמש בכל הליך, תוכנה או התקן כדי להפריע לעבודה של podmassprofits.com.

3.5 אינך רשאי להשתמש באתר כדי להפיץ תכנים המעודדים עבירה גזענית ו/או פלילית, או בכל דרך אחרת להפר או לחלל כל תקנה או חוק החלים.

3.6 אינך רשאי להשתמש לרעה בשירות או בכל מידע אשר פורסם בו בכל דרך שהיא.

3.7 אינך רשאי לנסות להשיג גישה בלתי מורשית לכל תוכן ומידע הזמין באתר או לכל אחת מהרשתות בהן אנו משתמשים במתן שירותינו.

3.8 אינך רשאי לפרסם או לשכפל בכל דרך שהיא מידע אשר זכויות הקניין הרוחני שלה שייך לצד שלישי ללא אישור מראש של בעלי זכויות אלה.

3.9 אינך רשאי להתערב בעניינים עם כל שימוש או גישה של כל אדם אחר לאתר.

3.10 אינך רשאי להשתמש בשירות כדי לקדם אתרים אחרים, שירותים או עסקים בכל דרך שהיא; אנא פנו למשתמשים אחרים אם ברצונך להשתמש בעסקיהם, או לרכוש או לפרסם מוצרים או שירותים באמצעות השירות.

3.11 אינך רשאי בשום פנים ואופן לשדר, לפרסם או לשלוח דוא”ל לכל משתמש אחר מידע מכל סוג שהוא, תוכן, תמונות או כל חומר אחר, אשר שלדעת בטראלייף הוא גזעני, בעל אופי מיני מפורש, מאיים, מעליב, משמיץ או מגונה, או בעל רמיזות מיניות.

3.12 אינך רשאי לשדר, לפרסם או לשלוח דוא”ל לכל משתמש אחר, מידע, מצגים או כל חומר אחר, אשר לפי שיקול דעתה הרציונלי של בטראלייף מסוגל לפגוע באמונות פוליטיות או דתיות של משתמשים אחרים.

3.13 הנך מסכים כי האתר הוא פלטפורמה המאפשרת לך לגשת ו/או לרכוש וידאו קורסים, המלצות, מוצרים, מדריכים, ספרים, ומאפשר לך להגיב על ההמלצות.

3.14 הנך מסכים ומאשר כי השימוש שלך באתר אינו יכול ו/או מבטיח תוצאות מוחשיות לך ולעסקך. הנך מסכים כי מתן שירותים אלה אינו מהווה הבטחה להצלחה, להתעשרות ו/או הגברת ביצועים.

3.15 הנך מסכים ומודע לכך כי מתן שירותים אלה אינו מהווה הבטחה להצלחה, להתעשרות ו/או הגברת ביצועים, ולכן לעולם לא תגיש תביעה כנגד החברה ביחס לשביעות רצונם של השירותים.

3.16 החברה רשאית להסיר ו/או לחסום כל תוכן הפגיע לזכויותיהם של צדדים שלישיים, כגון הפרה של זכויות יוצרים וזכויות קניין רוחני, תוכן בלתי הולם לקטינים, או תוכן העלול להוות סכנה לביטחון החברה או המדינה.

3.17 אנו רשאים להרחיק משתמשים ולחסום את גישתם, ללא כל צורך במתן נימוק או הסבר לכך, בתנאי שהמשתמש הפר את תנאי השימוש הללו בכל צורה שהיא.

3.18 החברה שומרת לעצמה את הזכות בכל עת למסור לאחרים כל מידע אשר יידרש ממנה לפי החוק, כמו כן גם את הזכות לערוך, להסיר תוכן משתמש/העלאות לאתר וכל מידע ותוכן, לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה פוגע או מפר את תנאי הסכם זה.

3.19 הנך מתחייב במפורש שלא לתקשר עם משתמשים אחרים, בין אם למטרות אישיות, מסחריות או לכל מטרה אחרת, ללא אישור מפורש מראש ובכתב מהחברה.

3.20 החברה אינה מאשרת או מביעה דעה כלשהי לגבי האמת או הדיוק של הצהרות, ביטויים שנעשו, עצות או כל מידע אחר המוצג באתר על ידי משתמשים אחרים. אתה מודע לכך שהסתמכותך על ההצהרות, הביטויים, העצות או כל מידע אחר אשר מוצג באתר נעשה על אחריותך בלבד.

3.21 אינך רשאי לקחת חלק בפעילויות שעשויות לעורר חבות או אחריות משפטית עבור חברת בטראלייף.

3.22 אינך רשאי לשלוח הודעות דואר זבל (ספאם), שרשרת מכתבים או דואר זבל מכל סוג, פרטי או מסחרי למשתמשים אחרים באתר.

3.23 אינך רשאי להפיץ וירוסים, תולעים, פצצות זמן, סוסים טרויאניים, פגמים, וכל סוג אחר של יישומים זדוניים באמצעות שימושך באתר.

3.24 הנך מעיד בזאת ומצהיר על כך כי המידע אשר הנך מספק לאתר האינטרנט שלנו, במשך תהליך ההרשמה ולאחר מכן הינם כנים, שלמים ולא מטעים בדרך כלשהי. בנוסף, הנך מסכים לעדכן את פרטי החשבון שלך באופן קבוע, כך שהוא יישאר מדויק, אמתי, שלם ולא דו-משמעותי. אנו רשאים למחוק את חשבונך ולמחוק אותו אם המידע שנמצא נמצא כוזב, שגוי או מטעה במכוון.

3.25 אינך רשאי להעלות לאתרינו כל תוכנת מחשב או בכל דרך אחרת, תוכנות, תוכנות מסוג זחלני רשת, רובוטים וכו’, כדי לחפש, לסרוק, להעתיק או בכל אופן אוטומטי לאחזר תוכן ומידע אישי מאתר זה.

3.26 אינך רשאי לבצע שינויים באתר, או להעתיק, להפיץ, לשדר, לשכפל, לפרסם, להתיר או לאשר, ליצור עבודות נגזרות או למכור פריט מידע, תוכנה, מוצרים או שירותים באתר.

3.27 בזמן שמנחים עשויים לספק תמיכה לחברים בקבוצת פייסבוק אישית, הם לעולם לא ייעצו למשתמשים על העיצובים של מוצריהם.

3.28 הנך אחראי לחלוטין לרכישה, בהמשך, לעדכון התקנים תואמים או חומרה הדרושה כדי לגשת ולהשתמש בשירותים ובאתר האינטרנט שלנו. איננו מבטיחים את הפונקציונליות של האתר והשירותים, או כל חלק ממנו, על כל התקן או חומרה ספציפית.

ידוע כי השירותים עלולים להיות כרוכים בתקלות והפרעות המאפיינות את השימוש באינטרנט ותקשורת מבוססת אלקטרונית/רשת. הנכם מסכימים בזאת כי באחריותכם לרכוש את גישת רשת הנתונים הנדרשת כדי להשתמש בשירותינו.

3.29 אינך רשאי להעלות תוכן מזיק או שואף לפגוע בקטינים בכל דרך שהיא, או מתחזה באופן בזוי לכל אדם או ישות, כולל, אך לא מוגבל, פקיד בחברת בטראלייף, או מצהירים בזאת, אחרת מזייפים את השתייכותך עם כל אדם או ישות.

3.30 אנו אוסרים על המשתמשים לזייף כותרות ו/או מניפולציה של זהויות אחרות עם מטרה להסוות את מקור התוכן שהם מעבירים באמצעות השירות; מהעלאה, פרסום, שליחה בדואר אלקטרוני, שידור או הפיכת כל תוכן שאין להם זכות לספק על פי כל דין או תחת יחסי נאמנות או חוזיים.

3.31 בתור משתמש, נאסר עליך להעלות תוכן העשוי לשבש את הזרימה התקנית של הדיאלוג, לפעול באופן שיעכב את יכולתם של משתמשים אחרים לעסוק בחילופין בזמן אמת; מפריע ו/או משבש את השירות באתר, השרתים או הרשתות המחוברות לשירות.

3.32 הנך מסכים בזאת כי עליך להעריך, וכתוצאה מכך לשאת בכל הסיכונים הכרוכים בשימוש בכל תוכן באתר זה, כולל כל הסתמכות על הדיוק, השלמות או השימושיות של תוכן כזה.

 

 1. המשכיות,זמינות ואמינות

4.1 החברה שומרת לעצמה את הזכות הבלעדית לבצע שינויים בכל עת מכל סיבה שהיא, ללא הודעה מוקדמת וללא כל חבות או אחריות מצידה. הנך מודע לכך ובהסכמה מלאה.

4.2 החברה רשאית לשנות בכל עת את מבנה האתר, מראהו, ואת זמינותם של השירותים והתכנים המסופקים כאן, וללא כל הודעה מוקדמת. זה ייעשה בכל פעם שנראה לנו למתאים, ללא כל אחריות על חברת בטראלייף .

4.3 איננו יכולים לתת אחריות למקוריות ולאמינות של תוכן אשר מפורסם באתר ו/או בקורסים. אם הבחנת באי דיוק או שגיאה, נא להודיע לחברה, כך שניתן יהיה לבצע את התיקונים הנדרשים, בתנאי שהדבר יהיה אפשרי. אינך רשאי בשום אופן להחזיק את החברה אחראית על כל מידע בלתי אמין שבו הנך משתמש, או אשר מבוסס על החלטות חשובות בחייך.

 1. 5שימוש באתר

5.1 משתמשים יכולים לצפות ולהקשיב לתכנים מסוימים המוצגים באתר ללא תשלום. כדי לקבל גישה לתוכנים אחרים, ייתכן ויהיה על המשתמשים לשלם.

5.2 משתמשים הרוצים להיות פעילים באתר חייבים להירשם. כדי לקבל גישה לחלקים מסוימים באתרינו ו/או לבצע רכישות באתר, אנו נבקש ממך למלא טופס הרשמה. יידרש ממך למסור פרטים אישיים כגון: שמך, כתובת הדואר האלקטרוני, ארץ מגורים, מספר טלפון ו/או פרטי אמצעי תשלום.

5.3 הנך חייב להיות בן 18 שנה לפחות, ולהיות זכאי על פי החוק לבצע תשלומים עם חיובים על שמך.

5.4 אי עמידה בדרישות הסעיף לעיל, אוסרת על השימוש באתר או בשירותיו.

5.5 עמידה בתאים לעיל מקנה לך בזאת רישיון מוגבל בזמן, ניתן לביטול, בלתי ניתן להקצאה, לא בלעדי, ללא זכות מתן רישיונות משנה, המאפשר לך לגשת לאתר ולהשתמש בו. עם זאת, הנך מסכים כי השימוש באתר הוא על אחריותך בלבד.

5.6 הנך מסכים כי שום דבר בתנאי שימוש אלה לא יתפרש ליצירת יחסי עובד-מעביד, שותפות, מיזם משותף או יחסי סוכנות בין החברה לבינך לכל מטרה שהיא.

 

 1. 6קישורים לאתרים אחרים

6.1 אנו מספקים קישורים רבים לאתרי האינטרנט של חברות אחרות, ארגונים ואתרי צד שלישי באתרינו. כמו כן, הקורסים שלנו עשויים לפעמים להכיל קישורים שותפים לכלים שונים, אשר אינם בבעלותה של בטראלייף . במקרה כזה, בטראלייף  מקבלת עמלה רק כאשר הנך רוכש את הכלים.

6.2 הנך מסכים לכך שקישורים אלה קיימים באתרינו לנוחיותך בלבד, ואינך נוטל את נוכחותם כציון לשבח של המוצרים ו/או השירותים, התכנים, והנהלים של אתר מצד שלישי, מלבד אם נייעץ על כך במפורש.

6.3 גישתך ושימושך באתרים מצד שלישי הם באחריותך בלבד, אנו ממליצים לך לבדוק את התנאים וההגבלות של אתרים אלה לפני השימוש בהם.

6.4 כמו כן, הנך מסכים ומכיר בכך כי בטראלייף (להלן: “החברה”)، לא תהא אחראית או מחויבת, במישרין או בעקיפין, עבור כל נזק או הפסד אשר נגרם כתוצאה משימושך או בתלותך בכל תוכן או מידע, סחורות או שירותים הזמינים באתר זה או באמצעותו.

6.5 הנך מסכים לכך כי עסקאותיך או התכתבותך עם מפרסמים ועסקים מצד שלישי המצויים בשירות או באמצעותו, לרבות הספקה של מוצרים או שירותים קשורים, תשלום, וכן תנאים, מצגים או התחייבויות הקשורים לעסקאות אלה, הם אך ורק בינך לבין המפרסם הספציפי, הרוכש, ועסקים מצד שלישי. בטראלייף  לא תהא אחראית או מחויבת, לכל נזק או אובדן מכל סוג אשר נגרם כתוצאה מכל עסקה כזו או כתוצאה מהנוכחות של מפרסמים כאלה ושל עסקים של צד שלישי בשירות.

 1. בטיחות באתר 

7.1 לאחר הרשמתך, תינתן לך גישה לחשבון אישי פעיל באתר האינטרנט של בטראלייף . לאחר תהליך ההרשמה, אנו מצפים ממך לשמור על פרטי החשבון שלך מאובטחים, אתה תהיה אחראי על כל הפעילויות והפקודות הקשורות לחשבון שלך. לכן עליך לשמור על הבטיחות והסודיות של פרטי החשבון שלך בכל עת.

7.2 הנך רשאי להחזיק חשבון אחד בלבד של בטראלייף . 

7.3 אינך רשאי בשום אופן להעביר את החברות/חשבון לצד שלישי לשימוש בכל דרך או בכל צורה שהיא.

7.4 אם הנך מאמין כי לצד שלישי כלשהו יש גישה בלתי מורשית לחשבונך, עליך להודיע על כך במיידיות לאחד מנציגי בטראלייף . 

 

 1. תוכן משתמש מקובל

אנו מאפשרים למשתמשים להעלות תוכן, הערות, המלצות, וחומרים אחרים נוספים לאתרינו. הנך מסכים כי:

8.1 כל חומר או תקשורת אשר תעביר לאתר באמצעות דואר אלקטרוני או בכל דרך אחרת, לרבות אך לא חלקי מנתונים, הערות, שאלות והצעות ייחשבו ויטופלו כבלתי סודיים ולא קנייניים. הנך מעניק ללא סייג לבטראלייף  את הזכות להשתמש בכל חומר או תוכן אשר הנך משדר או מפרסם בכל דרך או אופן, כולל אך לא מוגבל לשכפול, גילוי, מסירה, הוצאה לאור, שידור, או פרסום.

8.2 על ידי אספקת תוכן משתמש לבטראלייף , הנך מעניק לנו רישיון מתמשך, בינלאומי, ניתן להעברה, בלתי הפיך וללא תמלוגים, עם הזכות לשכפל, מתן רישיונות משנה, להתאים, להפיץ, לבצע עבודות נגזרות, ניתן לביצוע באופן ציבורי, להציג באופן גלוי, וכן להשתמש בתוכן משתמש כגון ללא הודעה נוספת או הסכמה מצדך, וללא כל חובה לפצות אותך או כל אדם או ישות אחרת.

8.3 העלת תכנים לרשת על ידי משתמש הן לפי שיקול דעתו של המשתמש בלבד. אם תחליט לפרסם או לחשוף מידע סודי או רגיש על עצמך, הנך עושה זאת על אחריותך הבלעדית בלבד. אנו עשויים לשכפל כל מידע אשר פרסמת באתר בכל צורה ואופן הנראה לנו למתאים. במקרה כזה, החברה לא תהא אחראית לנזקים רגשיים כלשהם העלולים להיגרם כתוצאה מחשיפה של מידע סודי או רגיש כזה.

8.4 אינך רשאי בשום פנים ואופן לשדר, לפרסם או לשלוח דוא”ל לאף משתמש אחר, כל מידע, תמונות או חומרים אחרים, אשר על פי דעתה של בטראלייף  נחשב גזעני, מפורש מינית, מאיים, פוגע, משמיץ, מגונה, או מכיל רמיזות מיניות.

8.5 אינך רשאי לשדר, לפרסם או לשלוח
דוא”ל למשתמשים אחרים כל מצגים, מידע או חומרים אחרים, אשר לפי-הדעת הרציונלי
של
podmassprofits.com
מסוגל לפגוע באמונות פוליטיות או דתיות של משתמשים אחרים.

 1. שימוש בינלאומי

אנו מספקים את podmassprofits.com לשימוש בישראל בלבד. עם זאת אנו מכירים בכך שהאינטרנט הוא גלובלי וככזה, אחרים רשאים לקבל גישה לאתר. כל המשתמשים הבינלאומיים מסכימים בזאת לעמוד בכל הכללים המקומיים בנוגע להתנהלות המקוונת ולתוכן המקובל.

 

 1. תנאי מכירה/החזרים

להלן תנאי המכירה שלנו, וזה משמש כחוזה משפטי בין בטראלייף  לבינך, כלקוח צרכן. על ידי ביצוע הזמנה ו/או רכישה, אחרת קניות באתר, הנך מקבל את הסכם המכירה ומסכים להיות מחויב על-ידיו. 

10.1 הנך מסכים כי הסחורה למכירה היא קורס וידאו מקוון. האתר יספק למעלה מ-74 שיעורי וידאו על בסיס ניסיון.

10.2 אינך רשאי לשער כי הזמנות מחייבות ו/או מגבילות את בטראלייף , עד הכרתן ואישוריהן. החשבוניות מגיעות ויש לשלם במלואן בתוך תקופת הזמן המודפסת בחשבונית, ותנאי התשלום הם לפי שיקול דעתה הבלעדי של החברה. ניתן לבצע את בקשת ההזמנה באתר על ידי לחיצה על כפתור ‘הזמנה’ בסוף תהליך ההזמנה המקוון. לאחר שהזמנת, אנו נשלח לך אישור לדוא”ל המספק לך את הפרטים ואת הערך של הזמנתך.

10.3 כלקוח, הנך רשאי לבטל את הזמנתך תוך עשר שעות מרגע ההזמנה.

10.4 כל המוצרים המופיעים באתר מתומחרים בשקלים ישראליים, אלא אם נאמר במפורש אחרת אנו שומרים לעצמנו את הזכות להתאים את מחירינו, מוצרינו ומבצעינו בהתאם לשיקוף תנאי השוק המשתנים ולנסיבות מקילות אחרות.

10.5 תשלומים בכרטיס אשראי מעובדים באופן מקוון לאחר הזמנה של מוצרים ו/או שירותים.

10.6 אנו מחויבים לשביעות רצון הלקוח ומטרתנו היא לשמור על שביעות הרצון של לקוחותינו עם רכישתם. לכן יש לנו מדיניות טיפול בהחזרים ובהחזרים כספיים. על בסיס אישי. עם זאת, אנו בדרך כלל מציעים מדיניות החזר של 14 ימים ‘בלי לשאול שאלות’.

10.7 בתקופת האחריות ובמשך 14 ימים מיום רכישת הקורס, יהיו זמינים עבורך כל המודולים באתר.

10.8 אנו שומרים לעצמנו את הזכות לבטל כל הזמנה המוצבת באתר בכל עת ומכל סיבה שהיא. כאשר אנו מבטלים הזמנה, נשלח ללקוח הרכש דוא”ל לאפקט הזה ויתבטל החיוב עבור ההזמנה. אם הזמנתנו תבוטל לאחר שחשבון תשלומך יחויב, אנו נחזיר לך זיכוי בסכום המקורי של החיוב.

10.9 שיתוף מידע מקורסי הוידאו המקוונים, ללא הסכמת בטראלייף , נאסר על פי החוק. בין אם הנך רוכש קורס וידאו מקוונן, הוא מיועד אך ורק לך, ואינך רשאי למכור, לשתף, להעתיק או לשכפל אותו בדרך כלשהי.

 1. 11אחריות/כתבי וויתור

11.1 הנך מסכים כי החברה רשאית, אך אינה מחויבת מעת לעת להעריך פרופילים והערות של משתמשים על מנת להתאים ו/או להסיר את כל הפרופיל/התוכן או חלקים ממנו, כפי שאנו, לפי שיקול דעתנו הבלעדי, רואים למתאים, ללא אזהרה לצד המושפע וללא כל אחריות מצידה של החברה.

11.2 החברה רשאית לבצע מאמצים סבירים על מנת למנוע הפרעה מיותרת באתר, אך למרות האמור לעיל, החברה אינה מבטיחה כי האתר יפעל ללא הפרעות או שגיאות.

11.3 בטראלייף  (מנהלים, עובדים, נציגים, קצינים, ספקים או אנשי מכירות) לא יישאו באחריות על כל אובדן או נזק (במישרין או אחרת) הנובע מ/או ביחס לשימוש או אי יכולת להשתמש באתר האינטרנט של בטראלייף , גם במקרה אם בטראלייף  או נציג מורשה מהחברה נודע על הסבירות לנזקים כאלה.

11.4 לאחר תהליך ההרשמה, אנו מצפים ממך לשמור על המידע בחשבונך מאובטח, אתה תשא באחראיות הבלעדית בכל הנוגע עבור כל הפעילויות וההזמנות הקשורות לחשבונך. לכן עליך לשמור על הבטיחות והסודיות של פרטי חשבונך בכל עת.

11.5 אתר זה מסופק על ידי בטראלייף  על בסיס “כפי שהוא” וכזמין”. אנו לא מייצגים או מבטיחים כל סוג או מבנה, בין במישרין ובין בעקיפין, בכל הנוגע לתפעול האתר או התוכן, החומרים, המידע או המוצרים הזמינים באתר.

11.6 אין אנו עושים שום ערבויות או הבטחות כי האתר ושירותיו ישביע את דרישותיך או יעמוד בציפיותיך.

11.7 אנו מתנערים מכל אחריות, מפורשת או אחרת (לרבות, אך לא רק, אחריות משתמעת של כושר למטרה מסוימת וסחירות) עד למידה המותרת על פי החוק החל. לא נישא באחריות על כל אובדן או נזק (בין אם הם ישירים, משניים, קשורים, עונשיים או תוצאתיים) הנובעים משימושך באתר זה.

11.8 מבלי להגביל מהאמור לעיל, בטראלייף  מתנערת מכל אחריות, מפורשת או משתמעת, עבור כל סחורה המוצעת באתר זה.

11.9 על ידי שימוש באתר, הנך פוטר את החברה מכל אחריות, נזק ו/או פציעה במישרין ו/או בעקיפין במשתמשים ו/או בכל צד שלישי.

11.10 הלקוח מסכים כי כל האחריות הקשורה לרכישת מוצרים, בטראלייף  אינה אחראית לכל סכום נזק גבוה מסכום השקל המצרפי ששולם על ידי הלקוח עבור רכישתם תחת הסכם זה.

11.11 בטראלייף  לא תהא אחראית על אובדן בעסק, אובדן רווחים, או לנזקים מיוחדים אחרים, עקיפים, תוצאתיים, או משמעתיים בגין נזקים, גם אם תועדה הסבירות של נזקים כאמור, או לכל תביעה של צד שלישי כלשהו, למעט כמפורט במפורש כאן. 

11.12 בטראלייף  לא תישא באחריות עבור שירותים או מוצרים אשר אינם זמינים לשימוש או לנתונים או תוכנות אשר פגומים או אבדו.

11.13 בעוד שבטראלייף  משתמשת במאמצים סבירים כדי לכלול מידע מדויק ועדכני באתר, בטראלייף  אינה מעניקה אחריות או מצגים לגבי הדיוק של האתר. בטראלייף  אינה נושאת בחבות או באחריות עבור כל שגיאה או השמטה בתוכן האתר.

11.14 הנך מסכים כי אין מידע או עצה, בין אם בכתב ובעל-פה, אשר הושגו על ידך מבטראלייף  או באמצעות השירות, תיצור כל אחריות שלא צוינה במפורש בתנאים אלה.

11.15 הכישלון של בטראלייף  לאכוף או לממש כל זכות של מתן תנאים אלה, לא תיצור ויתור על הוראה או זכות כאמור.

 1. שיפוי

12.1 הנך מסכים בזאת לשפות, להגן ולהחזיק podmassprofits.com חפע מפשע וללא כל תביעות, עלויות והוצאות (נספר, אך לא מוגבל לעלויות התדיינות משפטית) ונזקים העלולים להיווצר בהקשר לשימושך באתר.

 

 1. ניתוק תנאים

 13.1במקרה ובית משפט בעל סמכות שיפוטית מוצא הוראה ספציפית של הסכם זה להיות פסולה, ישתנו הוראות ספציפיות על מנת להראות את כוונת הצדדים, בעוד שכל שאר הוראות ההסכם יישארו בתוקף ובכוח מלא.

 

 1. פתרון סכסוכים, שחרור 

14.1 בתי המשפט של ישראל ישמשו ליישב כל מחלוקת הנובעת או קשורה לתוכן של הסכם זה. אם תהיינה מעורב בסכסוך עם משתמש אחד או יותר, או עם צד שלישי, הנך משחרר בזאת את בטראלייף  מכל התביעות, הדרישות, והנזקים הנובעים או הקשורים באופן כלשהו למחלוקות אלה.

14.2 על ידי גישה לאתר, שימוש במידע הזמין ו/או על ידי רכישת שירותים ומוצרים העומדים לרשותך באמצעות אתר זה ושירותיו, הנך מסכים כי כל מחלוקת או תביעה אשר ייתכן ותהיה נגד בטראלייף , (ספקי השירות שלה, העובדים, הסוכנים, המקצים, היורשים, שותפים, חברות בנות, הורים, וכל ספק תוכן, בין אם מדובר בעסקאות מוגדרות או בכל דרך אחרת, לרבות אכיפתו של הסכם בוררות זה, ייפטר באופן בלעדי ולבסוף יימשל על ידי בית משפט ישראלי בעל סמכות שיפוט רלוונטית.

הסכם זה וכל מכירה להלן יחולו על פי חוקי מדינת ישראל ללא קשר לכללי סתירה בחוקים. הלקוח מסכים לסמכות בתי המשפט הפדראליים או הממלכתיים הנמצאים למטרות ישראליות לצורך כל פעולה, תביעה או הליך הנובע מחוץ להסכם המכירה או הסכם שימוש כללי.

 1. סיום

15.1 לך ו- ל podmassprofits.com ניתנת הזכות לסיים הסכם משפטי זה עם הודעה מוקדמת, ותנאים אלה יישארו בתוקף אלא אם כן ועד לסיומם.

15.2 podmassprofits.com רשאים לסיים הסכם זה בכל עת ללא הודעה מוקדמת אם הנך מזניח לציית לכל הוראה או תנאי של הסכם זה.

 1. אין זכות לשארות ואי-יכולת העברה

הנך מסכים כי חשבונך בחברת בטראלייף  אינו ניתן להעברה, וכל זכויותיך בחשבון הדיגיטלי או בתכנים יבוטלו עם מותך.

 

 1. מדיניות הפרטיות שלנו

17.1 אנו מקפידים  בחברת בטראלייף , שמירה על פרטיות המשתמשים באתר האינטרנט שלנו. מדיניות הפרטיות להלן קובעת את השימוש ומתארת לך את השימוש במידע האישי שלך כאשר הנך מבקר באתרינו או משתמש בו. על ידי קבלת גישה ו/או שימוש באתר, הנך מסכים להיות כפוף לתנאים של מדיניות פרטיות זו. אם אינך מסכים אפילו במידה הקטנה ביותר עם מדיניותנו, הנך נדרש לחדול מגלישה באתר זה.

על ידי הסכמתך למדיניות הפרטיות, הנך מסכים באופן בלעדי לשימושינו ולשיתוף המידע האישי שלך בהרמוניה עם המדיניות.

 1. כיצד אנו אוספים את המידע

18.1 הנך מחויב לספק פרטי זהות, פרטי תקשורת, פרטי חיוב, וכן פרטים אישיים מסוימים אחרים בעת הרישום כדי להשתמש בשירותינו.

18.2 אנו עשויים להעסיק לפעמים את השימוש במידע הכספי והנתונים שלך, לרבות אך לא מוגבל לפרטי כרטיס אשראי, כדי לאמת את אמתיות/נכונות שמך ומידע אישי אחר, כמו כן גם לחייב אותך כראוי עבור השימוש בשירותינו.

18.3 אנו רשאים לרכוש מידע אישי וכללי הנוגע לך מכמה צדדים שלישיים אשר אנו פועלים בשיתוף פעולה הדוק עמם, אך לא מוגבל לספקי ניתוח, שותפים עסקיים, קבלני משנה בתחום השירותים הטכניים, שירותי תשלומים ואספקה, סוכנויות אשראי לייחוס, רשתות פרסום, וספקי מידע של מנוע החיפוש.

18.4 אנו אוספים מידע מסוים באופן אוטומטי על סמך פעילותך באתר חברת בטראלייף . מידע זה משמש בעיקר לעריכת מחקר פנימי על הדמוגרפיה, תחומי העניין ולהתנהגות של משתמשינו, כך שנוכל להבין, להגן ולשרת אותך טוב יותר. מידע זה אשר נאסף באופן אוטומטי עשוי לכלול את כתובת ה- IP של המחשב ואת פרטי הדפדפן שלך. כמו כן, אנו עשויים לאסוף מידע הקשור לאינטרנט ולדפדפן באמצעות גישה לאתרינו, באמצעות Cookies ו/או משואות אינטרנט.

 1. הדרכים בהן אנו משתמשים במידע שלך

19.1 אלה הן הדרכים אשר בהן אנו משתמשים במידע שלך:

א) התאמה אישית של האתר על מנת לענות על צרכיך טוב יותר;

ב) לצורך הגשמת התחייבויותינו החוזיות ולספק את השירותים הדרושים לך; 

ג) ניהול העסק שלנו; 

ד) עיבוד, כל בקשה לקבלת עצה או מידע; 

ה) פתרון בעיות;

ו) מדידת התעניינות הצרכן בשירותינו;

ז) אכיפת הסכמים החלים;

ח) לשמור על מודעותכם אודות ההצעות, שירותים, מוצרים, ועדכונים, מקוונים או שאינם מקוונים; 

ט) פתרון מחלוקות;

י) פיתוח היצע של המוצרים והתוכן שלנו;

כ) שיפור הקידום ומאמצי השיווק שלנו;

ל) ניתוח השימוש באתר, והתאמה אישית של התוכן, הפריסה, והשירותים שלו;

מ) גילוי לצורכי הגנה עצמית מפני שגיאה, הונאה ופעילויות זדוניות אחרות; ו

נ) סיוע בהערכת ובמדידת האיכות של כל השירותים אשר סופקו עבורך.

19.2 שים לב, מדיניותנו היא לשמור על המידע שנאסף לפרקי זמן רציונליים מבחינה מסחרית או בהרמוניה עם מדיניויות ספציפיות, מלבד המקומות האסורים על פי החוק. אנו נשתמש במידע שנאסף למטרות המפורשות כאן בלבד, ולא למטרות אחרות.

 1. גילוי מידע שלנו עליך

20.1 השימוש העיקרי במידע שאנו אוספים אודותיך הוא להפוך את האינטראקציה שלך עם אתר בטראלייף  לקלה יותר.

20.2 לפיכך, אנו בשום פנים ואופן לא נשתף, נעביר או נמכור את המידע שלך ביודעין לצד שלישי כלשהו. עם זאת, אנו עשויים לחלוק מידע כזה:

 1. עם צדדים שלישיים על סמך האישור שלך;
 2. עם צדדים שלישיים, לרבות ספקי שירותינו המורשים, חברות פרסום ורשתות מודעות, המציגות פרסומות באתרינו;
 3. שותפים עסקיים ושותפים מסונפים: אנו נחשוף את המידע שלך לשותפינו העסקיים וחברות מסונפות במידה החיונית לביצועו של כל הסכם אשר נכנסנו עמך;
 4. אם נמכור או נרכוש חלק כלשהו מהעסק או מנכסינו, אנו עשויים לשתף את נתוניך האישיים עם המוכר או הקונה הפוטנציאלי. כמו כן, אם אנו נרכשים על ידי צד שלישי, המידע האישי של לקוחותינו עשוי להפוך לאחד הנכסים המועברים; ו/או
 5. עם הרשויות המשפטיות/פקידי הממשלה המתאימים אם צוו לעשות זאת, או כל צד שלישי שיש לנו כל חבות משפטית לחשוף עמו את המידע שלך, כלומר, בהינתן צו מבית המשפט.

20.3 למעט אלה, לעולם לא נמכור, נחליף, או אחרת ניתן את פרטייך האישיים לצדדים שלישיים ביודעין.

 

21 אתרי צד שלישי

21.1 אנו הופכים קישורים זמינים לאתרים אחרים באתרינו. המשתמשים חייבים לשים לב כי עבור אתרי צד שלישי אלה יש מדיניות פרטיות שונה משלנו.

21.2 אין אנו אחראים בדרך כלשהי על האופן שבו הינם עשויים לאסוף או לבקש ממך מידע או לאופן שבו הינם עושים שימוש במערכת ההפעלה ועשויים לחשוף מידע כאמור.

21.3 אנו ממליצים שתקרא את מדיניות הפרטיות של כל אתרי צד שלישי אשר בהם הנך מבקר טרם השימוש באתרים אלה.

 1. שימוש באתרינו על ידי קטינים

22.1 קטינים (אנשים מתחת לגיל 18) אינם זכאים להשתמש באתר האינטרנט שלנו. לעולם לא נצטרך לאסוף ו/או לאחסן מידע ביודעין הסופק על ידי אנשים אשר טרם מלאו להם גיל חוקי ב podmassprofits.com

22.2 קטינים רשאים להשתמש באתרינו ביחד או תחת השגחתו של הורה או אפוטרופוס.

 1. מדיניות Cookies

22.1 אנו משתמשים בטכנולוגית Cookies ב-  podmassprofits.com כדי להבטיח תהליך הרשמה וחוויית התחברות ידידותית למשתמש. זה בשום פנים ואופן לא יעמיד לרשותנו מידע מעבר למה שהנך מוכן לספק לנו.

22.2 עם זאת, הנך רשאי לבחור בין אם לדחות או לקבל קבצי Cookies בדפדפן האינטרנט שלך.

22.3 אנו משתמשים גם בתגי פיקסל, תגי ישות (ETag), אחסון HTML 5 וטכנולוגיות דומות אחרות ברוב חלקי אתרינו. אנו משתמשים לעיל כדי לפקח ולהבין את שימושך באתר ובשירותים; לאפשר תוכן ותכונות מותאמות אישית; לייעל את השיווק והפרסומות שלנו; ולשפר את חוויית המשתמש.

22.4 הנך רשאי למנוע או להגביל את השימוש בטכנולוגיות דומות לעיל.


 1. אבטחת מידע

23.1 נעשה את כל שביכולתנו על מנת להבטיח את אבטחת המידע האישי שלך. אנו משתמשים במגוון טכנולוגיות ונוהלים ברמה הגבוהה ביותר המאבטחים את המידע שלך ושומרים עליו כדי להבטיח שימוש הולם במידע, למנוע גישה לא מורשית ולשמור על דיוק הנתונים.

23.2 למיטב יכולתנו, גיבשנו אמצעים אסורים על מנת להגן על נתוניך מפני שימוש לא נכון, גישה לא מורשית, אובדן, התגלות, שינוי והרס.

23.3 עבור עסקאות רגישות מסוימות בחלקים מסוימים של אתרי האינטרנט שלנו, אנו עשויים להשתמש בטכנולוגיית SSL (המכונה Secure Sockets Layer) כדי להגן על העברת המידע.

23.4 המידע שנלקח ממך עשוי להיות מועבר אל מחוץ לאזור הכלכלי האירופי (“EEA”). זה גם עשוי להיות מעובד על ידי צוות העובד עבורנו או עבור אחד מספקינו הפועלים מחוץ לאזור ה”EEA”. על ידי הפיכת כל מידע אישי אודותיך זמין עבורנו נתונה בהסכמתך להעברה, עיבוד ואחסון של מידע זה.

23.5 עם זאת, אין אנו יכולים להבטיח לחלוטין כי כל העברת נתונים דרך האינטרנט תהא מאובטחת לחלוטין, ובטראלייף בשום אופן לא תהא אחראית לכל אובדן/נזק, אשר הנך עשוי להיתקל בו באמצעות שידור/העברת נתונים.

 1. שינויים

24.1 אנו עשויים לשנות את מדיניות הפרטיות שלנו מעת לעת, על מנת לסייע בהבהרת השימוש והגנתנו על המידע שלך. הגרסה העדכנית ביותר תמיד תפורסם בחלק העליון של דף זה. שימושך המתמשך באתר לאחר ביצוע השינויים מציין את המשך הסכמתך למדיניות הפרטיות שלנו.

 1. הבחירה שלך

25.1 אנו רוצים להיות בטוחים כי המידע שאנו מחזיקים לגביך תמיד מדויק ומעודכן. בכל פעם שיש שינויים מהותיים וחשובים במידע האישי שלך, אנא צור עמנו קשר והבא לנו את השינויים, כדי שנוכל לעדכן את הרשומות שלנו.

25.2 טרם איסוף נתוניך, אנו נודיע לך אם בכוונתנו להשתמש במידע זה מסיבות שיווקיות או אם אנו שואפים לחשוף את המידע שלך לצד שלישי כלשהו למטרות אלה. ברשותך הזכות והנך רשאי להשתמש בה כדי לבקש מאיתנו לא לעבד את נתוניך האישיים למטרות שיווקיות כאלה, אם תרצה בכך. ניתן לעשות זאת על ידי סימון תיבות מסוימות באתרינו. הנך רשאי לממש זכות זו בכל עת על ידי יצירת קשר עמנו באמצעות הדוא”ל.

25.3 הנך שומר את הזכות וניתנת לך האפשרות לעדכן, לשנות, לתקן או למחוק את חשבונך באתרינו. אם אינך מעוניין להשתמש יותר בשירותינו או לקבל עדכונים מאיתנו או משינויים במידע האישי שלך, צור עמנו קשר בדוא”ל כדי לבצע שינויים הכרחיים.

 1. יצירת קשר

אם ישנן שאלות נוספות, בקשות ו/או הערות הנוגעות למדיניות פרטיות זו, אנא פנה אלינו באמצעות הדוא”ל alex@betralife.com